fbpx
 • Komody Palermo – Mebloland Elbląg

  W czasie upływu lat komoda przeobrażała swój kontur, wymiar i przeznaczenie a także ornamentowanie, nie poprzestając być jednak, kluczowym detalem naszego wyposażenia wnętrz. Producent mebli Mebloland wykonuje komody drewniane od przeszło czterdziestu lat. Dzięki naturalnym budulcom tudzież wysokiego gatunku komponentów, które zostały użyte do produkcji, możemy dziś zaprezentować ofertę mebli o wysokim standardzie użytkowym i harmonijnym wyglądzie. O tym, że drewno dębowe, które używa się w produkcji gwarantuje długą żywotność, nie trzeba dziś nikogo przekonywać. Chcąc przybliżyć naszą ofertę na komody fornirowane z drewna dębowego i bukowego pragnęlibyśmy przedstawić nasz sklep internetowy z meblami. W naszej ofercie przedstawiamy komody dębowe o różnym przeznaczeniu. Jednocześnie komoda buk wcale nie ustępuje jednoznacznego przywództwa na rzecz dębu. Efektywne komody do każdego pomieszczenia, które przedstawiamy, to harmonijne i nowoczesne komody do salonu, takie jak komody wysokie. Do sypialni jednak oferujemy komody z szufladami. Zakupione komody od producenta są wysyłane w formie zmontowanej i fachowo zabezpieczone. Raduje nas sprawa akceptacji przez naszych klientów. Potwierdzeniem na to niech będą powtórne zlecenia i powroty, nawet po długim czasie.

  Wybrane komody Palermo

 • Niskie komody od producenta

  Surowcem ramowym w przemyśle meblarskim, po który sięga każdy producent mebli drewnianych to drewno najtwardsze takie jak dąb i buk. Różnią się one nie tylko twardością, ale też konstrukcją słoi oraz zdolnościami barwienia. Dziś, kiedy rynek jest wypełniony propozycjami mebli, naprawdę niełatwo jest, podjąć decyzję, jaki profil wzornictwa obrać. Komoda to najbardziej uniwersalny mebel we współczesnym domu. Ma zastosowanie bez mała w każdym pomieszczeniu, od salonu, po przez sypialnię, gabinet, garderobę, do łazienki włącznie. Wszystko przez to, że można ją wykorzystać w różny sposób. Zapewne każdy z nas ma własny pomysł na to, w jaki sposób będzie użyta twoja komoda, a perspektyw jest niewyczerpana ilość. Nasze sugestie są raczej propozycjami klientów, którzy sądzą, że komoda do jadalni, to zdecydowanie komoda długa i tradycyjna. Natomiast w salonie widzą komody nowoczesne, co przy obecnym sprzęcie RTV ma swoje uzasadnienie. Poniżej prezentujemy komody od producenta. Komody drewniane dwóch kolekcji, które mogą zainteresować również ciebie. Z ponad dwustu bloków meblowych być może coś spodoba się również tobie. Przyjemnie nam będzie, jeśli odwiedzisz nasz salon firmowy.

   

   

 • Meble modułowe Palermo

  Meble modułowe Palermo, to klasyczne meble fornirowane zaprojektowane jako funkcjonalne meble do pokoju, spełniające również swoją rolę, jako meble gabinetowe, czy meble do sypialni. Oferta kolekcji Palermo zawiera ponad sto brył meblowych do dowolnej aranżacji. Szeroka gama proponowanych wybarwień jeszcze bardziej uatrakcyjnia ofertę. Z obserwacji zamówień wynika, że najczęściej nasi klienci sięgają po meble dębowe i meble bukowe oferowane w kolekcji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do odwiedzenia naszego sklepu frmowego. Chcąc przybliżyć Państwu ofertę Palermo przedstawiamy kilka wybranych zdjęć